З Днем автомобіліста!

В Центрі трудиться численна армія професіоналів, серед яких 648 водіїв, наймолодшим з них щойно виповнилось  24 роки, а найдосвідченішому – 71 рік.

Шановні водії!

Щодня ви перевозите сотні хворих, постраждалих, і в усі часи самовіддано ставитесь до справи, вам завжди притаманні почуття високого громадянського обов’язку та вірного служіння людям. Віримо, що ці людські якості та набуті досвід і професіоналізм старші колеги передаватимуть своїм послідовникам задля примноження кращих професійних традицій автомобілістів, адже саме від вас залежить безпека пасажирів, своєчасність надання медичної допомоги, успішний розвиток екстреної медичної допомоги області. Переконані, що і надалі ви докладатимете всіх зусиль для того, щоб вдосконалювати свої професійні навички та впроваджувати новітні технології.

Бажаємо щоб ваша праця приносила радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед Вами нові перспективи, адже життя водія – суцільна дорога, так нехай маршрут завжди буде прокладений вірно і веде до найкращих і бажаних горизонтів, на яких ясним сонцем світить щастя!