Вітання з Днем медичного працівника від керівництва Краматорської РДА

Екстрена медична допомога – соціально надважливий компонент охорони здоров’я будь-якої цивілізованої держави. Її роль під час надзвичайних подій, таких як війна, епідемії, техногенні та природні катастрофи стає ще більш доленосною і особливою. Тому підтримання належного рівня системи екстреної медичної допомоги, її ресурсного забезпечення та створення умов для прогресивного розвитку є пріоритетним завданням держави і, відповідно, органів державної влади і місцевого самоврядування на усіх рівнях.
На території Краматорського району екстрена медична допомога забезпечується Донецьким обласним Центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а саме у відповідних громадах сьома його підрозділами – підстанціями швидкої медичної допомоги – Краматорською, Олександрівською, Дружківською, Костянтинівською, Лиманською, Миколаївською, Слов’янською, у складі яких, в свою чергу, працює 25 виїзних бригад і 1200 працівників, у тому числі 500 медичний праціників : лікарів, фельдшерів і медсестер. Сьогодні, в умовах воєнного стану, на території Краматорського району щодня здійснюється бригадами екстреної допомоги близько 100 виїздів до важкохворих та поранених, здійснюється постійна евакуація хворих із зони бойових дій до медичних закладів на безпечній території та до медичних і гуманітарних поїздів, доставка медикаментів та медичних засобів на зворотніх евакуаційних шляхах.
Напередодні професійного свята медиків – Дня медичного працівника, яке у нашій Державі відзначається у третю неділю червня, керівники Краматорської РДА особисто відвідали Донецький обласний Центр екстреної медичної допомоги, ознайомились з роботою оперативної диспетчерської, виїзних бригад, вручили подяку колективу Центру та грамоти найкращим співробітникам.