Участь в тренінгу з хімічної безпеки та реагування!

У червні 2024 року медичні працівники Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Донеччини взяли участь в тренінгу з хімічної безпеки та реагування, організованому Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я. Мета цього заходу – підвищення рівня готовності медичного персоналу до реагування на надзвичайні ситуації, які пов’язані з хімічними загрозами.

Під час навчання фахівці Центру ознайомились з порядком розгортання намету для деконтамінації. Тренінг на 95% складався з практичних вправ, що дозволило медичним працівникам відпрацювати методику розгортання намету та роботи в ньому з використанням ЗІЗ в умовах симуляції масового ураження з зараженням.

Національний консультант ВООЗ, лікар екстренки Іван Кузьминський, зазначив: “ Що в Україну надійшло близько 20 одиниць наметів для деконтамінації, які будуть передані в деякі прифронтові ЗОЗ та ЗОЗ областей в яких є атомні електростанції. В свою чергу навчені співробітники екстренки будуть залучені для проведення навчання персоналу ЗОЗ в якості інструкторів”.

За підсумками тренінгу медичні працівники ЕМД Донеччини готові до оперативних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.