Щира подяка працівнику екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

У потоці інформації про певні проблеми чи негаразди, завжди приємно прочитати про прояв людяності, виконання професійних обов’язків на високому рівні і милосердя.

Серед звернень, скарг та прохань до МОЗ України надходять подяки медичним працівникам Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Донецької області. Зокрема, 18.01.2018 мешканка смт. Черкаське Слов’янського району висловила подяку фельдшеру швидкої медичної допомоги Скрипнік Лілії Миколаївні, яка надала висококваліфіковану допомогу її онуку.

Скрипнік Лілія Миколаївна працює фельдшером з медицини невідкладних станів виїзної бригади з 2014 року і за час роботи виявила себе відповідальним, професійним, самовідданим спеціалістом, що постійно підвищує рівень своєї практичної та теоретичної підготовки.

За результатами розгляду звернення, наказом директора КЛПУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» «Про заохочення», Скрипнік Лілії Миколаївні, фельдшеру з медицини невідкладних станів виїзної бригади СШМД м.Слов`янськ – ВСП КЛПУ «ОЦЕМД та МК» оголошена подяка.