Конкурс дитячих творів на тему: “Моя мама (бабуся,сестра,тітка …), мій тато (дідусь, брат, дядько …) працює на ШВИДКІЙ”

Напередодні професійного свята, Дня медичного працівника, серед дітей співробітників Донецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф був проведений конкурс  творів на тему “Моя мама (бабуся, сестра, тітка …), мій тато (дідусь, брат, дядько …) працює на ШВИДКІЙ”.

Дякуємо всім дітям, які прийняли участь у конкурсі. Адже це сприяє розвитку мовлення та вміння висловити свої думки та почуття. У своїх роботах діти були одностайні у думці, що всі, хто працює на “швидкій”, будь то лікар, фельдшер чи водій, виконують тяжку благородну справу, повністю віддаючись улюбленій роботі.  Наші діти пишаються нами!

До вашого розгляду надаються твори цих талановитих дітей.

СШМД м. Донецьк

 

СШМД м. Волноваха

Кожна дитина час від часу цікавиться професією своїх батьків. В цьому і я не була виключенням. Моя мама працює фельдшером на швидкій допомозі. Деякий час тому, я нічого не знала про її роботу до того моменту, доки я не зайшла до неї на роботу після занять у школі.

Перше на що я звернула увагу це те, у яку кольорову і яскраву форму були одягнені працівники. Наскільки багато у них кишень, у які, як мені здалося можна покласти цукерки. Блискучі стрічки на куртках помітні здалеку. Погодьтеся, це набагато цікавіше, ніж звичайний білий халат. Далі мене зацікавила сумка для роботи на викликах. Подивившись туди, я була вражена кількістю ампул та їх незрозумілою назвою, а найголовніше моя мама знає, як їх використовувати. Через деякий час в приміщення забігла жінка із криками: «Допоможіть, чоловік помирає». Моя мама та ще декілька працівників в той же час вибігли до хворого. Я нервово їла яблуко і спостерігала у вікно за діями лікарів. Вони працювали швидко та злагоджено. Один з фельдшерів зробив якийсь магічний укол і в той же час хворий прокинувся. Я була вражена і думала, що так буває тільки у кіно. Мені здалося, що коли ці рятівники увійдуть до приміщення, їм будуть аплодувати, але цього чомусь не сталося. Потім я попросила подивитися машину. Скажу Вам так, там все ще більш цікаве, ніж у сумці. Якісь трубки, яскраві ноші, крісла, полички з дверцятами.

Після всього побаченого, я твердо впевнена, що у майбутньому стану фельдшером швидкої медичної допомоги.

Корнієнко Єлизавета  10 років

 

СШМД м. Костянтинівка

підстанція м. Торецьк

підстанція м. Дружківка

СШМД м. Краматорськ

 

 

Я, Літвінов Богдан, учень 5 класу (11 років) Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Бахмутської міської ради Донецької області. Мій тато, Літвінов Олександр Анатолійович, 23 роки працює водієм на станції швидкої медичної допомоги у місті Бахмуті.

 

Вірш “Мій тато працює на ШВИДКІЙ”

На 103 дзвінок поступає,

Диспетчер виклик оформляє.

Гучно сирена в місті лунає,

На допомогу ШВИДКА поспішає!

Вона летить, немов стріла,

Її чекає немовля.

Мій тато-водій кермує класно,

Бригаду медичну доставить вчасно!

І в літню спеку, і в зимову стужу

Мій тато службу несе.

На виклики з бригадой виїжджає,

Про небезпеку на дорозі пам’ятає.

Всі вулиці й провулки в місті знає,

Ніколи з ним ніхто не заблукає!

Порядок й лад в машині полюбляє,

ШВИДКОЇ колектив за це і поважає!

СШМД м. Маріуполь

 

 

 

 

 

СШМД м. Мирноград

ПС м. Добропілля

ПС м. Покровськ

 

ПС м. Селидове

 

ВВКСЕМД та МК

СШМД м. Слов’янськ

Ртищева Настя 13 років

Курмаз Влад 11 років