Х Чемпіонат України з екстреної медичної допомоги “Буковинські медичні ралі”

Вот і завершився
Х Чемпіонат України з екстреної медичної допомоги “Буковинські медичні ралі”, які проходили з 22 по 24.05.2024р. в мальовничому передмісті Чернівців та були присвячені дню ЕМД.
Про хід змагань не сповіщали з метою безпеки їх проведення.
В Чемпіонаті змагались 26 команд з усієї України.
Наш Центр дуже достойно представила молода команда: фельдшери Ігор Онищенко та Єлизовета Ковальова з Краматорської СШМД, водій ВВКСЕМД та МК Вадим Хоменко, представником команди була Ксенія Остріжна. Не дивлячись на важкі умови під час тренувань та короткий час, близько місяця, всі члени команди наполегливо тренувались. Вони стали однією сім’єю. Багато вивчили теорії, опанували професійні навички і все це на тлі роботи в бригаді за основним місцем роботи під постійні звуки сирени та обстріли. І вот результат – 14 місце з 26 найсильніших команд України. Це цінний досвід, який знадобиться їм в повсякденній роботі.
Третє місце посіла команда наших сусідів з Харкова, друге – Черкаси і перше – Волинь (щиро вітаємо призерів!).
Особлива подяка нашим тренерам, а саме: Марії Буренковій, Олені Малюченко, Ксенії Остріжній, Лілії Скрипник, Ярославу Богданову, які приділили тренуванням багато часу, в тому числі і особистого.
Дякую команді, яка не побоялась такої конкуренції і показала успіхи в конкурсах з надання допомоги педіатричному, неонатологічному пацієнтам, хімзахист.
Дні змагань були насичені, але попри втому всі учасники змагань відчували драйв від конкурсних завдань, особливо від естафети, в якій вони долали водні перешкоди.
Ми підтримували команду, вболівали та знали, що вони – найкращі, бо вони перемогли свої страхи та прикладали неймовірні зусилля.
Змагання відкривала Перша Леді – Олена Зеленська, яка відмітила мужність та героїзм працівників системи ЕМД під час війни та побажала всім професіонального зросту, витримки та найближчої Перемоги.
Багато учасників та вболівальників з інших Центрів ЕМД виражали повагу Донеччині за героїзм і мужність наших працівників, які в таких складних умовах надають ЕМД.
Дякуємо всім: організаторам, учасникам, суддям, вболівальникам, всім причетним до Чемпіонату за професіоналізм, інформативність, атмосферу – це незабутні емоції!
Особлива подяка МОЗ України в особі Оксани Мазурок та УНПЦ, які підтримали нашу команду теплими мотивуючими побажаннями.
Разом до перемоги! Слава Україні! Героям слава