Благодійна допомога від Спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю»

Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у лютому поточного року отримав благодійну допомогу від Спілки «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю», а саме комплекти термобілизни, термоси, повербанки. Отримана допомога надана для використання цих предметів безпосередньо працівниками центру при виконанні своїх професійних обов’язків і покращення умов праці в ці нелегкі часи для нашої країни і зокрема Донецького регіону в якому відбуваються найжорстокіші бойові дії з супротиву російській агресії.
​Будь-яка допомога та увага зі сторони наших небайдужих громадян, організацій та волонтерів до медичних працівників, які також вносять надвеликий внесок у нашу спільну перемогу, свідчить про дійсну важливість нашої справи і бажання найскорішого приближення нашої перемоги.
Тому, Керівництво та колектив Центру, висловлює слова щирої вдячності Спілці «Луганська асоціація організацій осіб з інвалідністю», в особі голови Спілки Надулічного Миколи Петровича, за турботу і участь, підтримку та за ваші щирі і чуйні серця. За вашу допомогу, яка дає можливість нашим працівникам якісно виконувати професійні обов’язки по збереженню життя наших пацієнтів, які знаходяться в прифронтовій зоні.
Нехай Ваша доброта та увага повертаються до вас сторицею.
Разом до перемоги УКРАЇНИ!!!