Благодійна допомога від Міжнародної благодійної організації MedGlobal I LDS

Донецький Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав благодійну допомогу від Міжнародної благодійної організації MedGlobal I LDS, а саме 1000 комплектів термобілизни. Отримані комплекти надані для їх використання безпосередньо медичними працівниками та водіями бригад екстреної медичної допомоги Центру при виконанні своїх професійних обов’язків і покращення умов праці в ці нелегкі часи для нашої країни і зокрема Донецького регіону в якому відбуваються найжорстокіші бойові дії з супротиву російській агресії.
​Будь-яка допомога та увага зі сторони міжнародних організацій та волонтерів в цей найскрутніший для України час, коли весь демократичний світ єднається у відчайдушній боротьбі з росією, свідчить про розуміння важливості нашої справи і щирого бажання найскорішого приближення нашої перемоги. Як би сильні ми не були, підтримка збільшує наші сили! Вона, як ковток свіжого повітря, коли навалюються труднощі і не дають дихати!
Тому, Керівництво та особисто кожен медичний працівник, водій Центру, висловлює слова щирої вдячності Міжнародній благодійній організації MedGlobal I LDS @medglobal, співзасновнику організації Zaher Sahloul за турботу і участь, підтримку та за ваші щирі і чуйні серця. За вашу допомогу, яка дає можливість нашим працівникам якісно виконувати професійні обов’язки по збереженню життя наших пацієнтів, які знаходяться в прифронтовій зоні.

Нехай Ваша доброта та увага повертаються до вас сторицею.
Разом до перемоги УКРАЇНИ!!!