Благодійна допомога від БО Міжнародний Медичний Корпус

   ОЦЕМД та МК Донеччини вже черговий раз отримав благодійну допомогу від БО Міжнародний Медичний Корпус у вигляді новеньких автомобілів швидкої медичної
допомоги типу С на базі RENAULT MASTER.
  Ця допомога вкрай важлива для нас, бо з початку бойових дій Центр втратив більш 150 автомобілів в Міріуполі, Волновасі, Бахмуті, Лимані, Мар’їнці, більш 10 автомобілів були пошкоджені та не підлягають ремонту. Незважаючи на всі труднощі та наближення до лінії фронту, постійні обстріли, Центр продовжує свою діяльність. Цілодобово наши бригади виконують різноманітні медичні завдання: надають медичну допомогу цивільним та військовим, які постраждали від бойових дій, хворим з різними захворюваннями, приймають пологи, здійснюють медичні евакуації тощо.
   Надійні та оснащені сучасним обладнанням санітарні автомобілі поповнили автопарк Центру та скоро вийдуть на лінію з бригадами ЕМД для надання якісної медичної допомоги в звичайних умовах та під час надзвичайних ситуацій.
Висловлюємо щиру подяку БО Міжнародний Медичний корпус в Україні за небайдужість та уважне ставлення до служби екстреної медичної допомоги.
Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, яка наближає нас до ПЕРЕМОГИ!