В Україні щорічно в останню неділю жовтня відзначається професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства, відоме в народі як «ДЕНЬ ВОДІЯ». Цей день був закріплений Указом Президента України від 13 жовтня 1993 року № 452/93. У спробі примирити працівників дорожнього господарства і автомобілістів цей день став їхнім спільним святом, яке тепер носить назву «ДЕНЬ АВТОМОБІЛІСТА І ДОРОЖНИКА».
Служба екстреної медичної допомоги – це поєднання медичних та водійських майстерностей, які дають шанс на порятунок людського життя у будь якому місці, де трапилось лихо.
Автотранспортна служба – органічна й невід’ємна частина великого колективу Центру, в якій до початку військової агресії російської федерації проти України працювали близько 650 водіїв автотранспортних засобів, наразі залишилося близько 480. Незважаючи на небезпечні і складні умови для спокійного життя і праці наші водії продовжують виконувати свою нелегку роботу у складі бригад. Робота водія автомобіля екстреної медичної допомоги дуже важлива і відповідальна, бо він є незамінним членом бригади. У минулому році Центр вперше в Україні розпочав навчання водіїв професії екстреного медичного техніка, що дозволяє водіям на більш високому професійному рівні допомагати бригаді в наданні екстреної медичної допомоги. Героїчна, наполеглива і відповідальна робота наших водіїв викликає заслужену повагу та вдячність!
Напередодні святкування Дня автомобіліста і дорожника директор Центру Ігор КІЯШКО, заступник директора з оперативної роботи Світлана ПАШИНА та заступник директора з технічних питань Дмитро БУРЕНКОВ відвідали підрозділи Центри та привітали водіїв з професійним святом. За високий професійний рівень, зразкове виконання службових обов’язків, бездоганну працю, вміння працювати в команді при наданні екстреної медичної допомоги та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника 27 водіїв автотранспортних засобів були нагороджені ГРАМОТАМИ Центру.
Бажаємо кожному працівнику автотранспортної служби Центру міцного здоров’я, натхнення та невичерпних сил, людської поваги та вдячності. Хай Господь оберігає вас та ваші родини! МИРУ та ДОБРА! Разом до нашої ПЕРЕМОГИ!
Зі святом – ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА!