Благодійна допомога – автомобіль на базі Volkswagen Crafter з медичним обладнанням

Донецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав автомобіль екстреної медичної допомоги на базі Volkswagen Crafter з медичним обладнанням, що являють собою благодійну допомогу ТОВ «Епіцентр К». Даний автомобіль виготовлений ТОВ «Ксенко Авто Продакшн», оснащений сучасним дизельним двигуном стандарту EURO 5, збільшеним кліренсом та постійним повним приводом. Можливості даного автомобіля дозволяють прийти на допомогу хворим у віддалених населених пунктах нашої області, а комплектація та медичне обладнання ведучих світових виробників дозволяють надавати екстрену медичну допомогу у найрізноманітніших ситуаціях.
Наразі машина доправлена до Дніпра, де проводитимуться реєстраційні дії, після чого одразу буде скерована до фронтового Краматорська для використання бригадами медицини катастроф та анестезіологічними бригадами у транспортуванні пацієнтів та постраждалих внаслідок воєнних дій, в тому числі тих, які потребують керованої вентиляції легень. Так за 215 днів війни бригадами екстреної медичної допомоги Центру було виконано 40578 виїздів до населення, надана допомога 769 постраждалим внаслідок бойових дій на місці події, виконано 1465 медичних евакуацій, в тому числі 31 – з використанням апарата штучної вентиляції легень.
Центр висловлює щиру подяку ТОВ «Епіцентр К» та ТОВ «Ксенко Авто Продакш» за небайдужість та уважне ставлення до служби екстреної медичної допомоги Донецької області. Кожен день такої підтримки наближає нас до ПЕРЕМОГИ! Крокуємо разом! Бажаємо всім МИРУ та ДОБРА!
Все буде Україна🇺🇦💛💙