Гуманітарний автомобіль для Донецького обласного Центру екстреної медичної допомоги

25 травня Донецький обласний Центр екстреної медичної допомоги отримав автомобіль екстреної медичної допомоги від міжнародної компанії ASBIS Enterprise  та Громадської організації “Zeilen van Vrijheid”(Вітрила Свободи), яку очолює Вероніка Муцей та Громадської організацією “Своїм”, яку очолює Тетяна Яворська.

Автомобіль швидкої допомоги технічно вдосконалений, в салоні авто є все необхідне для надання екстреної медичної допомоги та комфортної роботи медичних працівників. Крім того, в кожен з автомобілів додано значну кількість медикаментів, що є необхідними для надання невідкладної медичної допомоги на місцях. Тепер потерпілих та постраждалих можливо оперативно переміщувати в лікарні або бомбосховища з мінімальною загрозою для їх життя.

Ігор КІЯШКО, директор Центру, особисто зустрів гуманітарну допомогу  – автомобіль екстреної медичної допомоги та подякував за допомогу міжнародній компанії ASBIS Enterprise , Громадській організації “Zeilen van Vrijheid”(Вітрила Свободи) та Громадській організації “Своїм”.

Сподіваємося на подальшу співпрацю, наближаємо Перемогу РАЗОМ!